Sponsor

Restaurant BOSQ
Hummel webshop

 

 

Eilandcompetitie uitslagen 10-3-2020

Tatenhove Texelse Autocentrale 2-1
De Vakslager Peter Haker De Wit Oils 0-3
Kobeko NIOZ 1 0-3
BOSQ Paal 28 / de Krim 3-0
De Krim Texel Marten Classics 2-1
CIV Texel IBS/Oele/Schoo 1-2
Bonte belevenis Rabobank 3-0
B.A.R. Wessels Ontwerpt 2-1
MB1 De Slock 2-1
Ben Schildersbedrijf De Texelse Apotheek 3-0
Timmer's Bakkerij PrinsHendrikHotel&Bungalow 3-0
Klif 23 Smash-RJA Bouw 0-3

 

Eilandcompetitie uitslagen 3-3-2020 

Texelse Autocentrale De Vakslager Peter Haker 3-0
Paal 28 / de Krim Kobeko 3-0
DA-dorant CIV Texel 2 1-2
NIOZ 2 B.A.R. 1-2
CIV Texel De Krim Texel 0-3
Rabobank Wessels Ontwerpt 0-3
IBS/Oele/Schoo Bonte belevenis 0-3
De Slock Otto's Tweewielershop 2-1
PrinsHendrikHotel&Bungalow Tevoko-meiden 1-2
Smash-RJA Bouw Stolk en Stolk 3-0
De Texelse Apotheek Hema 2-1

 

Eilandcompetitie uitslagen 25-2-2020 

Tatenhove BOSQ 0-3
CIV Texel 2 NIOZ 1 1-2
Jari en de Lange Mannen Paal 28 / de Krim 3-0
DA-dorant De Wit Oils 1-2
Bonte belevenis CIV Texel 3-0
Wessels Ontwerpt IBS/Oele/Schoo 2-1
B.A.R. Marten Classics 2-1
Rabobank NIOZ 2 3-0
MB1 Ben Schildersbedrijf 0-3
De Slock De Texelse Apotheek 0-3
Klif 23 Timmer's Bakkerij 2-1
Smash-RJA Bouw PrinsHendrikHotel&Bungalow 3-0

 

Eilandcompetitie uitslagen 11-2-2020 

Texelse Autocentrale DA-dorant 1-2
De Wit Oils Paal 28 / de Krim 2-1
BOSQ Kobeko 3-0
De Vakslager Peter Haker Tatenhove 0-3
CIV Texel B.A.R. 0-3
Marten Classics Rabobank 0-3
IBS/Oele/Schoo Wessels Ontwerpt 0-3
Bonte belevenis De Krim Texel 3-0
Otto's Tweewielershop MB1 2-1
Ben Schildersbedrijf Hema 3-0
Timmer's Bakkerij Tevoko-meiden 3-0
Stolk en Stolk Klif 23 0-3

 

Eilandcompetitie uitslagen 4-2-2020 

Kobeko Jari en de Lange Mannen 0-3
De Vakslager Peter Haker BOSQ 0-3
Paal 28 / de Krim CIV Texel 2 0-3
NIOZ 1 De Wit Oils 2-1
Marten Classics NIOZ 2 0-3
De Krim Texel B.A.R. 3-0
Wessels Ontwerpt Bonte belevenis 1-2
Rabobank IBS/Oele/Schoo 0-3
MB1 Hema 3-0
Klif 23 PrinsHendrikHotel&Bungalow 2-1
Timmer's Bakkerij Smash-RJA Bouw 3-0
Ben Schildersbedrijf De Texelse Apotheek 3-0

 

Eilandcompetitie uitslagen 28-1-2020 

NIOZ 1 Texelse Autocentrale 2-1
BOSQ Jari en de Lange Mannen 2-1
CIV Texel 2 Kobeko 3-0
Paal 28 / de Krim Tatenhove 1-2
Wessels Ontwerpt De Krim Texel 1-2
Bonte belevenis Rabobank 3-0
CIV Texel Marten Classics 2-1
Timmer's Bakkerij Hema 3-0
Klif 23 MB1 2-1
Stolk en Stolk De Slock 3-0
Tevoko-meiden Otto's Tweewielershop 3-0

 

 Eilandcompetitie uitslagen 21-1-2020 

Kobeko De Wit Oils 0-3
Tatenhove NIOZ 1 1-2
De Vakslager Peter Haker DA-dorant 0-3
     
IBS/Oele/Schoo CIV Texel 2-1
Marten Classics B.A.R. 0-3
NIOZ 2 Bonte belevenis 1-2
Rabobank Wessels Ontwerpt 2-1
MB1 Tevoko-meiden 0-3
De Texelse Apotheek Stolk en Stolk 1-2
De Slock Otto's Tweewielershop 1-2
PrinsHendrikHotel&Bungalow Smash-RJA Bouw 2-1

 

Eilandcompetitie uitslagen 14-1-2020 

NIOZ 1 De Vakslager Peter Haker 3-0
Texelse Autocentrale Kobeko 0-3
DA-dorant Tatenhove 3-0
Jari en de Lange Mannen Texel Vastgoed 3-0
Rabobank De Krim Texel 0-3
Wessels Ontwerpt NIOZ 2 2-1
Bonte belevenis CIV Texel 3-0
B.A.R. IBS/Oele/Schoo 3-0
De Slock MB1 2-1
Smash-RJA Bouw Ben Schildersbedrijf 2-1
Hema Klif 23 0-3
Otto's Tweewielershop De Texelse Apotheek 2-1

 

Eilandcompetitie uitslagen 7-1-2020 

De Wit Oils Jari en de Lange Mannen 1-2
Kobeko Tatenhove 0-3
BOSQ Texel Vastgoed 2-1
De Vakslager Peter Haker Paal 28 / de Krim 0-3
De Krim Texel Marten Classics 3-0
NIOZ 2 Rabobank 1-2
CIV Texel Wessels Ontwerpt 0-3
Bonte belevenis B.A.R. 3-0
Timmer's Bakkerij PrinsHendrikHotel&Bungalow 2-1
Otto's Tweewielershop MB1 2-1
Tevoko-meiden Hema 2-1
Stolk en Stolk Smash-RJA Bouw 3-0

 

Eilandcompetitie uitslagen 10-12-2019 

Kobeko De Vakslager Peter Haker 1-2
DA-dorant BOSQ 2-1
Texel Vastgoed De Wit Oils 2-1
Jari en de Lange Mannen Texelse Autocentrale 3-0
Rabobank CIV Texel 3-0
Wessels Ontwerpt B.A.R. 1-2
Marten Classics IBS/Oele/Schoo 0-3
NIOZ 2 De Krim Texel 1-2
Hema De Slock 1-2
De Texelse Apotheek MB1 1-2
PrinsHendrikHotel&Bungalow Ben Schildersbedrijf 3-0
Klif 23 Timmer's Bakkerij 1-2

 

Eilandcompetitie uitslagen 3-12-2019 

NIOZ 1 DA-dorant 0-3
Texelse Autocentrale Texel Vastgoed 2-1
Tatenhove Jari en de Lange Mannen 0-3
BOSQ De Wit Oils 3-0
Marten Classics Wessels Ontwerpt 0-3
NIOZ 2 B.A.R. 0-3
IBS/Oele/Schoo Bonte belevenis 0-3
CIV Texel De Krim Texel 0-3
Klif 23 PrinsHendrikHotel&Bungalow 1-2
Ben Schildersbedrijf Stolk en Stolk 0-3
Timmer's Bakkerij Tevoko-meiden 3-0
Smash-RJA Bouw Otto's Tweewielershop 3-0

 

Eilandcompetitie uitslagen 26-11-2019 

De Wit Oils Texelse Autocentrale 2-1
Texel Vastgoed Tatenhove 2-1
Jari en de Lange Mannen De Vakslager Peter Haker 3-0
DA-dorant Paal 28 / de Krim 1-2
B.A.R. Rabobank 2-1
Bonte belevenis Marten Classics 3-0
CIV Texel NIOZ 2 0-3
De Krim Texel IBS/Oele/Schoo 3-0
Otto's Tweewielershop Ben Schildersbedrijf 0-3
MB1 Smash-RJA Bouw 0-3
De Texelse Apotheek Hema 2-1
De Slock Timmer's Bakkerij 0-3

 

Eilandcompetitie uitslagen 19-11-2019 

Tatenhove De Wit Oils 1-2
NIOZ 1 BOSQ 0-3
Jari en de Lange Mannen DA-dorant 3-0
De Vakslager Peter Haker Texel Vastgoed 0-3
Wessels Ontwerpt IBS/Oele/Schoo 3-0
De Krim Texel Bonte belevenis 2-1
Rabobank Marten Classics 0-3
B.A.R. CIV Texel 3-0
Timmer's Bakkerij De Texelse Apotheek 3-0
Smash-RJA Bouw Hema 3-0
PrinsHendrikHotel&Bungalow Stolk en Stolk 1-2
Tevoko-meiden Klif 23 0-3

 

Eilandcompetitie uitslagen 12-11-2019 

DA-dorant Kobeko 3-0
De Wit Oils De Vakslager Peter Haker 3-0
BOSQ Texelse Autocentrale 3-0
Paal 28 / de Krim NIOZ 1 0-3
IBS/Oele/Schoo Rabobank 0-3
B.A.R. De Krim Texel 1-2
NIOZ 2 Marten Classics 3-0
Bonte belevenis Wessels Ontwerpt 3-0
Ben Schildersbedrijf MB1 3-0
Tevoko-meiden PrinsHendrikHotel&Bungalow 3-0
Klif 23 De Slock 1-2
Stolk en Stolk Otto's Tweewielershop 3-0

 

Eilandcompetitie uitslagen 5-11-2019 

Texel Vastgoed DA-dorant 1-2
Paal 28 / de Krim BOSQ 0-3
Texelse Autocentrale Tatenhove 1-2
NIOZ 1 Kobeko 3-0
Marten Classics CIV Texel 3-0
NIOZ 2 IBS/Oele/Schoo 2-1
De Krim Texel Wessels Ontwerpt 1-2
Rabobank Bonte belevenis 0-3
Klif 23 Stolk en Stolk 0-3
Hema Ben Schildersbedrijf 0-3
De Slock Tevoko-meiden 0-3
Smash-RJA Bouw Timmer's Bakkerij 0-3

 

Eilandcompetitie uitslagen 22-10-2019 

BOSQ Tatenhove 3-0
Kobeko Paal 28 / de Krim 1-2
De Vakslager Peter Haker Texelse Autocentrale 0-3
Jari en de Lange Mannen NIOZ 1 0-3
Bonte belevenis NIOZ 2 1-2
CIV Texel IBS/Oele/Schoo 0-3
Wessels Ontwerpt Rabobank 1-2
B.A.R. Marten Classics 3-0
De Texelse Apotheek Klif 23 1-2
Ben Schildersbedrijf Timmer's Bakkerij 0-3
Stolk en Stolk Hema 3-0
De Slock PrinsHendrikHotel&Bungalow 0-3

 

Eilandcompetitie uitslagen 15-10-2019

NIOZ 1 Texel Vastgoed 0-3
Paal 28 / de Krim Jari en de Lange Mannen 1-2
De Wit Oils DA-dorant 0-3
Tatenhove De Vakslager Peter Haker 1-2
CIV Texel Bonte belevenis 0-3
IBS/Oele/Schoo B.A.R. 1-2
De Krim Texel Rabobank 2-1
NIOZ 2 Wessels Ontwerpt 1-2
PrinsHendrikHotel&Bungalow MB1 3-0
Hema Otto's Tweewielershop 1-2
Tevoko-meiden De Texelse Apotheek 1-2
Klif 23 Smash-RJA Bouw 2-1

 

Eilandcompetitie uitslagen 8-10-2019 

Texel Vastgoed Paal 28 / de Krim 3-0
Kobeko BOSQ 0-3
De Wit Oils NIOZ 1 2-1
DA-dorant Texelse Autocentrale 2-1
B.A.R. Bonte belevenis 1-2
Wessels Ontwerpt CIV Texel 3-0
Marten Classics De Krim Texel 0-3
Rabobank NIOZ 2 0-3
Smash-RJA Bouw Tevoko-meiden 1-2
Timmer's Bakkerij Stolk en Stolk 2-1
Ben Schildersbedrijf Klif 23 3-0
PrinsHendrikHotel&Bungalow Hema 3-0

 

Eilandcompetitie uitslagen 1-10-2019 

BOSQ De Vakslager Peter Haker 3-0
Texelse Autocentrale NIOZ 1 0-3
Jari en de Lange Mannen Kobeko 2-1
Paal 28 / de Krim De Wit Oils 1-2
De Krim Texel NIOZ 2 2-1
CIV Texel Rabobank 0-3
IBS/Oele/Schoo Marten Classics 3-0
B.A.R. Wessels Ontwerpt 1-2
PrinsHendrikHotel&Bungalow Otto's Tweewielershop 3-0
Stolk en Stolk MB1 3-0
De Texelse Apotheek De Slock 0-3
Tevoko-meiden Ben Schildersbedrijf 2-1

 

Eilandcompetitie uitslagen 24-9-2019

Texelse Autocentrale Paal 28 / de Krim 1-2
Jari en de Lange Mannen BOSQ 1-2
Kobeko Texel Vastgoed 0-3
Tatenhove DA-dorant 2-1
De Krim Texel CIV Texel 3-0
Bonte belevenis IBS/Oele/Schoo 3-0
B.A.R. NIOZ 2 3-0
Wessels Ontwerpt Marten Classics 2-1
Stolk en Stolk Tevoko-meiden 1-2
Otto's Tweewielershop Timmer's Bakkerij 0-3
De Slock Smash-RJA Bouw 0-3
De Texelse Apotheek PrinsHendrikHotel&Bungalow 1-2

 

Eilandcompetitie uitslagen 17-9-2019

DA-dorant De Vakslager Peter Haker 3-0
De Wit Oils Kobeko 3-0
NIOZ 1 Tatenhove 3-0
Texel Vastgoed Jari en de Lange Mannen 1-2
B.A.R. Rabobank 2-1
IBS/Oele/Schoo De Krim Texel 0-3
Marten Classics Bonte belevenis 0-3
NIOZ 2 CIV Texel 3-0
Smash-RJA Bouw De Texelse Apotheek 3-0
Timmer's Bakkerij MB1 2-1
Ben Schildersbedrijf De Slock 2-1
Klif 23 Otto's Tweewielershop 3-0