Brasserie TX
Hummel webshop

 

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 16-4-2019 

Texelse Autocentrale Kobeko 3-0
De Vakslager Peter Haker Tatenhove 1-2
Brasserie TX De Wit Oils 2-1
NIOZ 1 DA-dorant 0-3
Bonte belevenis Vakantiepark de Krim 1-2
Rabobank NIOZ 2 2-1
Marten Classics NIOZ 3 0-3
Fietsverhuur de Koog B.A.R. 2-1
Tevoko-meiden Sarasani 3-0
De Slock Otto's Tweewielershop 1-2
Klif 23 Kees de Waal 0-3
Timmer's Bakkerij Makelaardij Texel Vastgoed 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 9-4-2019

Texel Vastgoed De Wit Oils 2-1
NIOZ 1 Brasserie TX 0-3
De Vakslager Peter Haker Texelse Autocentrale 0-3
Tatenhove Paal 28 / de Krim 1-2
NIOZ 2 IBS/Oele/Schoo 1-2
Marten Classics Rabobank 1-2
Vakantiepark de Krim B.A.R. 2-1
Wessels Ontwerpt Bonte belevenis 2-1
MB1 Tevoko-meiden 0-3
Sarasani De Texelse Apotheek 1-2
Smash-RJA Bouw Klif 23 3-0
Kees de Waal Stolk en Stolk 2-1

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 2-4-2019

Tatenhove Texelse Autocentrale 0-3
Texel Vastgoed NIOZ 1 1-2
DA-dorant Brasserie TX 1-2
Paal 28 / de Krim De Vakslager Peter Haker 3-0
Bonte belevenis Fietsverhuur de Koog 2-1
Marten Classics NIOZ 2 1-2
IBS/Oele/Schoo NIOZ 3 1-2
Wessels Ontwerpt Vakantiepark de Krim 1-2
De Slock Sarasani 3-0
Smash-RJA Bouw Makelaardij Texel Vastgoed 2-1
Tevoko-meiden De Texelse Apotheek 3-0
Stolk en Stolk Klif 23 1-2

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 26-3-2019 

DA-dorant Texel Vastgoed 3-0
Texelse Autocentrale Paal 28 / de Krim 1-2
Tatenhove Kobeko 1-2
De Wit Oils NIOZ 1 3-0
NIOZ 3 NIOZ 2 3-0
Fietsverhuur de Koog Wessels Ontwerpt 3-0
Rabobank IBS/Oele/Schoo 3-0
Bonte belevenis B.A.R. 3-0
Otto's Tweewielershop MB1 2-1
Stolk en Stolk Smash-RJA Bouw 2-1
Timmer's Bakkerij Kees de Waal 1-2
De Slock De Texelse Apotheek 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 19-3-2019

NIOZ 1 De Wit Oils 1-2
DA-dorant Tatenhove 2-1
Brasserie TX Texel Vastgoed 3-0
De Vakslager Peter Haker Kobeko 0-3
Wessels Ontwerpt Marten Classics 2-1
IBS/Oele/Schoo NIOZ 3 1-2
Vakantiepark de Krim Fietsverhuur de Koog 3-0
De Texelse Apotheek MB1 2-1
Stolk en Stolk De Slock 3-0
Klif 23 Tevoko-meiden 2-1
Smash-RJA Bouw Kees de Waal 2-1

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 12-3-2019

Brasserie TX Paal 28 / de Krim 3-0
Kobeko DA-dorant 0-3
Texelse Autocentrale NIOZ 1 0-3
Texel Vastgoed De Wit Oils 3-0
Bonte belevenis Fietsverhuur de Koog 1-2
Marten Classics Rabobank 2-1
Vakantiepark de Krim B.A.R. 0-3
NIOZ 2 Wessels Ontwerpt 0-3
Makelaardij Texel Vastgoed MB1 3-0
Smash-RJA Bouw Sarasani 3-0
Kees de Waal Otto's Tweewielershop 3-0
De Slock Tevoko-meiden 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 5-3-2019 

NIOZ 1 Brasserie TX 0-3
De Wit Oils Kobeko 3-0
Tatenhove Texelse Autocentrale 2-1
Texel Vastgoed De Vakslager Peter Haker 3-0
Wessels Ontwerpt Bonte belevenis 0-3
NIOZ 3 Vakantiepark de Krim 0-3
Marten Classics IBS/Oele/Schoo 3-0
Rabobank NIOZ 2 1-2
Kees de Waal Makelaardij Texel Vastgoed 1-2
Timmer's Bakkerij Smash-RJA Bouw 1-2
Sarasani Stolk en Stolk 0-3
Otto's Tweewielershop Klif 23 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 26-2-2019

Kobeko Texelse Autocentrale 0-3
Brasserie TX Tatenhove 3-0
De Vakslager Peter Haker Paal 28 / de Krim 0-3
DA-dorant Texel Vastgoed 1-2
NIOZ 3 Rabobank 3-0
Vakantiepark de Krim Marten Classics 2-1
NIOZ 2 IBS/Oele/Schoo 0-3
Fietsverhuur de Koog B.A.R. 0-3
MB1 Smash-RJA Bouw 0-3
Stolk en Stolk Timmer's Bakkerij 2-1
Tevoko-meiden Sarasani 3-0
De Slock Otto's Tweewielershop 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 12-2-2019

Kees de Waal MB1 3-0
DA-dorant De Vakslager Peter Haker 3-0
Paal 28 / de Krim NIOZ 1 3-0
Tatenhove De Wit Oils 1-2
NIOZ 2 Vakantiepark de Krim 0-3
Wessels Ontwerpt Fietsverhuur de Koog 0-3
B.A.R. NIOZ 3 3-0
Bonte belevenis Rabobank 2-1
Smash-RJA Bouw Stolk en Stolk 2-1
Makelaardij Texel Vastgoed Klif 23 2-1
Timmer's Bakkerij Tevoko-meiden 0-3
Sarasani Otto's Tweewielershop 2-1

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 5-2-2019

De Wit Oils DA-dorant 1-2
Tatenhove Paal 28 / de Krim 1-2
Texelse Autocentrale Texel Vastgoed 0-3
Kobeko Brasserie TX 0-3
MB1 Stolk en Stolk 0-3
Rabobank Wessels Ontwerpt 1-2
Marten Classics B.A.R. 1-2
IBS/Oele/Schoo Bonte belevenis 0-3
Klif 23 Kees de Waal 0-3
Tevoko-meiden Smash-RJA Bouw 0-3
De Slock Makelaardij Texel Vastgoed 0-3
Otto's Tweewielershop Timmer's Bakkerij 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 29-1-2019

Klif 23 MB1 3-0
Paal 28 / de Krim Kobeko 2-1
Texel Vastgoed Brasserie TX 1-2
De Vakslager Peter Haker NIOZ 1 0-3
Wessels Ontwerpt IBS/Oele/Schoo 3-0
B.A.R. NIOZ 2 3-0
Fietsverhuur de Koog NIOZ 3 3-0
Bonte belevenis Vakantiepark de Krim 0-3
Stolk en Stolk Tevoko-meiden 2-1
Kees de Waal De Slock 3-0
Smash-RJA Bouw Otto's Tweewielershop 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed Sarasani 2-1

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 22-1-2019

Texel Vastgoed Paal 28 / de Krim 3-0
NIOZ 1 Tatenhove 3-0
De Wit Oils De Vakslager Peter Haker 3-0
DA-dorant Texelse Autocentrale 2-1
MB1 Tevoko-meiden 0-3
Bonte belevenis B.A.R. 3-0
Rabobank Fietsverhuur de Koog 1-2
NIOZ 3 Marten Classics 2-1
De Slock Klif 23 0-3
Otto's Tweewielershop Stolk en Stolk 1-2
Sarasani Kees de Waal 0-3
Timmer's Bakkerij Makelaardij Texel Vastgoed 2-1

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 15-1-2019

De Slock MB1 3-0
Texelse Autocentrale De Wit Oils 0-3
Brasserie TX DA-dorant 2-1
Kobeko NIOZ 1 0-3
IBS/Oele/Schoo Rabobank 3-0
Fietsverhuur de Koog Marten Classics 2-1
NIOZ 2 NIOZ 3 1-2
Vakantiepark de Krim Wessels Ontwerpt 3-0
Tevoko-meiden Otto's Tweewielershop 3-0
Klif 23 Sarasani 3-0
Kees de Waal Timmer's Bakkerij 1-2
Smash-RJA Bouw Makelaardij Texel Vastgoed 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 8-1-2019

De Vakslager Peter Haker Tatenhove 1-2
NIOZ 1 Texel Vastgoed 2-1
De Wit Oils Brasserie TX 0-3
DA-dorant Paal 28 / de Krim 3-0
MB1 Otto's Tweewielershop 2-1
NIOZ 3 Bonte belevenis 1-2
Rabobank Vakantiepark de Krim 2-1
Wessels Ontwerpt B.A.R. 1-2
Timmer's Bakkerij Klif 23 2-1
Makelaardij Texel Vastgoed Stolk en Stolk 3-0
Smash-RJA Bouw Kees de Waal 2-1
Sarasani De Slock 2-1



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 18-12-2018

Sarasani MB1 2-1
Texelse Autocentrale De Vakslager Peter Haker 3-0
Tatenhove Kobeko 2-1
DA-dorant NIOZ 1 3-0
B.A.R. Rabobank 0-3
Wessels Ontwerpt NIOZ 3 2-1
Marten Classics NIOZ 2 0-3
IBS/Oele/Schoo Fietsverhuur de Koog 0-3
De Slock Timmer's Bakkerij 0-3
Tevoko-meiden Makelaardij Texel Vastgoed 0-3
Klif 23 Smash-RJA Bouw 1-2
Stolk en Stolk Kees de Waal 0-3



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 11-12-2018

De Vakslager Peter Haker Kobeko 1-2
Brasserie TX Texelse Autocentrale 1-2
Paal 28 / de Krim De Wit Oils 0-3
Texel Vastgoed Tatenhove 3-0
Stolk en Stolk Klif 23 0-3
Fietsverhuur de Koog NIOZ 2 2-1
Vakantiepark de Krim IBS/Oele/Schoo 3-0
Bonte belevenis Marten Classics 3-0
Timmer's Bakkerij Sarasani 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed Otto's Tweewielershop 3-0
Kees de Waal Tevoko-meiden 3-0
Smash-RJA Bouw De Slock 3-0



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 4-12-2018

De Wit Oils Tatenhove 3-0
De Vakslager Peter Haker Brasserie TX 0-3
Texel Vastgoed Kobeko 3-0
Paal 28 / de Krim Texelse Autocentrale 0-3
Rabobank Marten Classics 0-3
Fietsverhuur de Koog Vakantiepark de Krim 1-2
Bonte belevenis NIOZ 2 3-0
B.A.R. IBS/Oele/Schoo 2-1
MB1 Timmer's Bakkerij 0-3
Makelaardij Texel Vastgoed Kees de Waal 1-2
Otto's Tweewielershop Klif 23 0-3
Sarasani Stolk en Stolk 0-3



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 27-11-2018

DA-dorant Kobeko 3-0
NIOZ 1 Texelse Autocentrale 2-1
Brasserie TX Texel Vastgoed 2-1
Paal 28 / de Krim De Vakslager Peter Haker 3-0
Vakantiepark de Krim Bonte belevenis 3-0
Wessels Ontwerpt NIOZ 2 3-0
NIOZ 3 IBS/Oele/Schoo 2-1
B.A.R. Fietsverhuur de Koog 1-2
Smash-RJA Bouw Sarasani 3-0
Klif 23 Tevoko-meiden 0-3
Stolk en Stolk De Slock 3-0
Timmer's Bakkerij Makelaardij Texel Vastgoed 2-1



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 20-11-2018

De Vakslager Peter Haker NIOZ 1 0-3
Texelse Autocentrale Tatenhove 3-0
Texel Vastgoed DA-dorant 2-1
Kobeko De Wit Oils 0-3
NIOZ 2 Rabobank 1-2
Fietsverhuur de Koog NIOZ 3 1-2
IBS/Oele/Schoo Marten Classics 0-3
Bonte belevenis Wessels Ontwerpt 1-2
Tevoko-meiden Sarasani 3-0
Kees de Waal Otto's Tweewielershop 3-0
Klif 23 Makelaardij Texel Vastgoed 0-3
Smash-RJA Bouw Timmer's Bakkerij 2-1

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 13-11-2018

Tatenhove De Vakslager Peter Haker 3-0
De Wit Oils Texel Vastgoed 2-1
Paal 28 / de Krim Brasserie TX 0-3
Texelse Autocentrale Kobeko 3-0
IBS/Oele/Schoo NIOZ 2 0-3
Marten Classics Fietsverhuur de Koog 1-2
B.A.R. Vakantiepark de Krim 0-3
Rabobank Bonte belevenis 1-2
De Slock Tevoko-meiden 1-2
Sarasani Klif 23 0-3
Timmer's Bakkerij Kees de Waal 1-2
Stolk en Stolk Smash-RJA Bouw 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 6-11-2018

NIOZ 1 Paal 28 / de Krim 2-1
Texel Vastgoed Texelse Autocentrale 3-0
De Vakslager Peter Haker Kobeko 1-2
Brasserie TX DA-dorant 3-0
NIOZ 3 B.A.R. 0-3
Bonte belevenis IBS/Oele/Schoo 2-1
Vakantiepark De Krim Wessels Ontwerpt 2-1
Fietsverhuur de Koog NIOZ 2 2-1
De Slock Otto's Tweewielershop 0-3
Sarasani Makelaardij Texel Vastgoed 0-3
Stolk en Stolk Timmer's Bakkerij 1-2
Kees de Waal Klif 23 2-1

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 30-10-2018

DA-dorant De Wit Oils 2-1
Paal 28 / de Krim Tatenhove 1-2
De Vakslager Peter Haker Texel Vastgoed 0-3
NIOZ 1 Brasserie TX 1-2
Wessels Ontwerpt Rabobank 2-1
B.A.R. Marten Classics 2-1
Fietsverhuur de Koog Bonte belevenis 2-1
NIOZ 3 Vakantiepark De Krim 1-2
De Slock Kees de Waal 0-3
Smash-RJA Bouw Tevoko-meiden 3-0
Timmer's Bakkerij Klif 23 2-1
Sarasani Otto's Tweewielershop 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 16-10-2018

De Wit Oils Texelse Autocentrale 2-1
NIOZ 1 Kobeko 3-0
DA-dorant De Vakslager Peter Haker 3-0
Paal 28 / de Krim Texel Vastgoed 0-3
NIOZ 3 NIOZ 2 2-1
B.A.R. Bonte belevenis 1-2
Rabobank IBS/Oele/Schoo 3-0
Wessels Ontwerpt Fietsverhuur de Koog 1-2
Smash de Kapper Makelaardij Texel Vastgoed 2-1
Tevoko-meiden Stolk en Stolk 2-1
Kees de Waal Sarasani 3-0
Klif 23 De Slock 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 9-10-2018

Kobeko Paal 28 / de Krim 0-3
Brasserie TX De Wit Oils 3-0
Tatenhove NIOZ 1 2-1
Texelse Autocentrale DA-dorant 1-2
Marten Classics NIOZ 3 1-2
Texelcampings De Krim Rabobank 3-0
IBS/Oele/Schoo Wessels Ontwerpt 0-3
NIOZ 2 B.A.R. 2-1
Klif 23 Smash de Kapper 2-1
De Slock Sarasani 1-2
Tevoko-meiden Timmer's Bakkerij 0-3
Stolk en Stolk Otto's Tweewielershop 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 2-10-2018

Texel Vastgoed NIOZ 1 0-3
Paal 28 / de Krim DA-dorant 2-1
Tatenhove Brasserie TX 0-3
De Vakslager Peter Haker De Wit Oils 0-3
NIOZ 3 Wessels Ontwerpt 2-1
Rabobank B.A.R. 1-2
NIOZ 2 Marten Classics 3-0
Texelcampings De Krim IBS/Oele/Schoo 2-1
Timmer's Bakkerij Sarasani 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed Otto's Tweewielershop 3-0
Smash de Kapper De Slock 3-0
Stolk en Stolk Kees de Waal 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 25-9-2018

Brasserie TX Texelse Autocentrale 3-0
Kobeko Tatenhove 1-2
De Wit Oils Paal 28 / de Krim 3-0
NIOZ 1 DA-dorant 1-2
NIOZ 3 Rabobank 1-2
IBS/Oele/Schoo Fietsverhuur de Koog 0-3
NIOZ 2 Texelcampings De Krim 0-3
Marten Classics Bonte belevenis 0-3
Smash de Kapper Kees de Waal 1-2
Otto's Tweewielershop Tevoko-meiden 1-2
Makelaardij Texel Vastgoed Stolk en Stolk 0-3
Tevoko-meiden Makelaardij Texel Vastgoed 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 18-9-2018

Tatenhove Texel Vastgoed 1-2
NIOZ 1 De Wit Oils 0-3
Kobeko Brasserie TX 0-3
Texelse Autocentrale De Vakslager Peter Haker 3-0
Wessels Ontwerpt Marten Classics 2-1
Texelcampings De Krim Fietsverhuur de Koog 0-3
Bonte belevenis NIOZ 2 3-0
B.A.R. IBS/Oele/Schoo 2-1
Stolk en Stolk Klif 23 0-3
De Slock Timmer's Bakkerij 0-3
Smash de Kapper Otto's Tweewielershop 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 11-9-2018

Brasserie TX De Vakslager Peter Haker 3-0
Texel Vastgoed Kobeko 3-0
Paal 28 / de Krim Texelse Autocentrale 2-1
DA-dorant Tatenhove 3-0
Bonte belevenis NIOZ 3 0-3
Fietsverhuur de Koog Rabobank 3-0
B.A.R. Wessels Ontwerpt 1-2
Marten Classics Texelcampings De Krim 0-3
Timmer's Bakkerij Otto's Tweewielershop 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed De Slock 3-0
Kees de Waal Tevoko-meiden 3-0