MEDEDELING - 01-05-2018
TEAMINDELING SEIZOEN 2018-2019
Hieronder staat de nieuwe teamindeling voor het seizoen 2018-2019.
Het is een concept; afhankelijk van eventuele nieuwe aan- of afmeldingen kan er misschien nog op enkele plaatsen geschoven worden.


D1                                                                   D2
Connie Joling                                                  Jet Eelma
Joannie van Elk-Schaapman                             Matty Former
Liedeke IJdens                                                Maud Bijvoet
Ivet Former-de Ruijter                                     Sharen van der Star
Monique Leijstra-van de Broek                          Lisa Zegers
Christine Boschman                                         Simone de Wit
Hannah Ipenburg                                             Marloes van Rongen
                                                                      Merel van Rongen

D3                                                                   D4
Onnoline Zegeren-van Helden                           Danielle Blom
Leonine Verseput                                             Cindy Boogaard
Carla de Wit                                                    Marousha van Egmond
Mieke van den Bent                                         Lyanne Bousma
Sanne Graaf                                                   Joyce Hopman
Tamara van Opstal                                          Rikke Vet
Jessica Schop                                                 Indy Schotanus
Susanne den Braven                                       Sara Sikma
(alleen 1e helft comp.)                                    Kelly de Jong

MB1                                                               MB2
Ilse Huisman                                                  Nina Bakker
Daisy Jimmink                                                Iris Bruin
Anna Kikkert                                                  Pien Kuyper 
Laura Nagy                                                    Marieke Keyser
Alizetta Oudraogo                                           Sandra Boon
Rianne Konijn                                                 Nynke Stuut
Mikki Hemelrijk
Lisselotte Langedam
Miloes Boks (reserve)

MC1                                                               MC2
Mila Clausen                                                  Luna Boer
Berber van der Duim                                      Mesa van der Elst
Pien Eelman                                                   Imke Eelman
Iris Grisnigt                                                   Maud Goenga
Iris Kikkert                                                    Ilse Langedam
Maartje Ransdorp                                           Frederique Witte
Anouk van Tatenhove                                      Teddy Westra
                                                                     Lynn Zwetsloot

H1
Ben Kenter
Patrick Hollenberg
Erik le Roux
Marco Tuntelder
John Zoetelief
Jan Berend Stuut
Loran Klein Schaars
Gerben van de Dijk
Bruno Ens
Jitze Beintema
Ewoud Bakker

 




MEDEDELINGEN
Er zijn geen mededelingen.
VOLG ONS


WEBSHOP LEDEN
BALSPONSOR
Klik op de bal voor meer informatie

Uw naam hier